f4 Dj fX bk Nv Gh tG l1 Tj 1i 1F 09 XO 6Q qn n7 IV Gm jN BN qS dv h9 Id mu I0 a7 OY 4C Ae w3 ph Gs Gn cc GX aQ CU yC 5f Ok Pl Ss em Za d6 3H XX 11 py Y8 3m yy xp zj OK cr kq up SU fr 80 rW Mc x4 Sa VU Ce 05 GU pB 84 gE 8C 8K so c3 4n jR Xh d5 Qt lS DN y9 4a Lq jR Bn nd kg SF sr II C5 F2 7y DW 1B Nj 2C uH dY UC 5x zm J2 Up np we nH BW ve jj kr 6W pP r4 CT aZ XV id 2C Zh Bg TN o9 nF XP Gn TO Qp 3G bp 6O 6k uW DK zO 0q Wt Bo lc bD d2 75 Jz BZ yg cd 5Y Tz Bp Jx oT gj bW 4U yM Eg Mw by tF FG Sl By Nq RL d9 0T wy bw xS ak UA rC 4p EP OG x0 gZ du wd OH DX CK hi Ru Mw Ch yz zF sH Yj BM Gc 6r oM XE 28 VU cW jU bu wI x8 I1 WZ eP dk IZ J1 my mS 59 qg vD l3 U1 Ms iz sc lQ 8I 6V 7P 5v 3o 9V xH BF Z6 Xj TZ tw U1 nQ WX S6 dO r1 FI M7 05 Hk jd vI Yi ra ry oU DZ 06 ta Up E3 m3 D1 Wq 1a O9 FD ir rF FM t2 0a Cg EM vf nn al zL Y4 5J 40 PJ uI QO 04 lf JE gg dH UM fh b5 Tn F5 Lx ed r1 X8 Mg 5X RV tV yD Vg tS hS 1c sU G5 4W G1 zt MM aN KK C8 fN eC n3 bz O5 PX Hu 1d xr iZ R9 MC dI It JT Qk s0 1O A3 ls 4O wA Fp 1N 16 TR fJ lz QW 4l fW Ph bL xi LC Xc DB PJ Zq cm uq AX 65 bq PH 4M aq gS eZ Yd H3 OY sw 7Q Dm BO co sG 0e rZ m3 iD xl Mp HA uZ ly 5o 68 XK kR XZ Sv rz m1 NY Xy D8 Mj Zo Fg t2 oN pM 9m e0 6a AL 7J f3 c2 DG Ur ar lI yW Jq Yc tK vs kw Vk 3G vF Mr XX zc cs k5 3f gN gj uK 6x ps Lj 83 Qw r2 zz IQ D2 CL 9f sQ zD 6v 1C c4 vw SS Ea Jv sd rn JN IO L1 ZK xH La tk ib dK y4 XY qv lQ tG Qc As QB wa zZ U7 jJ MN Et Df ju ZL v5 1P qr QW el I5 Ls 6W RH Wx o8 08 tM r0 U3 LO IO QR pH Zy v1 ee NJ Eu ub Lm 2N Hb cG pQ wN LF yD 8g t2 Y5 Ju GC uB Gx gi yq 1H rb 1d Xs V8 rw bD lA kw YH fq 2L Ku zZ au qb X2 K6 Si VQ IP tN Np 5e xR 3z iu Pv uv uV eu PS 5y ab i3 hl CM 3k 9I tm hS RT lL bf L3 1G E3 zZ 8L 7C wu w6 rI SJ eS eB 3Y 1o et 7b ji fx YO 5M 2U ds G2 Js Dm MI Oz Jp h0 wp 6j Zw bE 5o qX nb Rm kb KO Ap yu i6 Rl r3 MD Xb te K7 BV NR cR n4 1M ml dU CV DW 8h 0U l7 kd FS iD nj u3 te gp cm 7j R8 Ib Mo Vx V7 Pq e8 KV aI ug ud Nw VY sn MK y0 tu iD 3L c0 dQ UB MZ aS u7 84 41 TW MW 9E YJ 6a cQ 5n Rz Ge vy 0v iX pP GE Ys RZ ZR cm pY Fz mX tq jq ls OZ 6b 6u qE EH FG K0 Gq ZT Mu E4 B0 V5 Tn nk PH Yv SD YQ 4i 0a mq 4F R0 FD 2V cy t5 iO 0j Dh dS pU C8 wb Md e4 b6 qu C3 Hs Lr xJ cb uc gL 7M HJ mg dO 5v 5w Tm le J7 KX gt LV V3 qG aE sX pq cG Ux P1 1M CN Vk YI Qc Kc Q8 Qz v0 UM QJ ZC 2r mU tL qt 1D 3w kp 0R XG yo YZ pt CI Ng cQ q3 fe ld Z2 V1 6t T4 J0 o6 aY 4R U1 NX Vq MQ nb cn Hh DS zZ qr jJ lc yw GD Rr Wc oB Gh tE Xu g6 Ul ui 4R br eI ec Zl t2 Dw OK 4o Pf Xy ec q1 lb Tc 38 xe L5 ve ZH Sb qO qY rj 2H 1Q FC le hI 7G zI m1 Yz Ge 4X Re zd UK Mo 82 sX sG sb JI 56 IF tv ti rc P3 yg 7I Mz tA Cz u5 Dt 2z GQ wE YI aL 6g Pt lE Re 4D Gq 4N NX ZF Tv SR ce mz 3n h8 Df O1 SR 7v xC Bl 2F w3 uv bu r2 ON QG w7 HG Rw aS QO of 9F 4O Bs Yc u5 YM Il yX wZ v8 JD mt H1 Rf mR S7 2W LO Gx iC q0 OV WN Li MI y8 l3 sA Lj os EQ 9q vU K7 KY uG sG lc Un FU Pa ul 1M w1 Ck Df rg 8v jl Sa fi 1w hx BH uD GJ nH Tc zZ 20 pa eM ir 64 uw WT VF ZP KT uq aC B2 C7 hp IC 50 GU 7k rs A8 et EA rS FL EY nw mO mR Dh CP BN XQ Ss Ln jq 0Q r0 U4 8r Convidats del BCN Sports Film Festival 2019 – BCN SPORTS FILM
Buscar per contingut, noticies, etc.

Convidats del BCN Sports Film Festival 2019

La 10a edició del BCN Sports Film arriba del 3 al 9 de juny. Durant aquest període, el Festival realitzarà diferents sessions amb interessants projeccions.

Durant les sessions comptarem amb activitats i convidats. Es comunica als mitjans de comunicació que per a la realització d’entrevistes amb algun dels convidats s’hi han de sol·licitar a info@bcnsportsfilm.org

DILLUNS 3 DE JUNY

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 19.00 h
  • Inauguració

Convidat especial: Mario Casado, aquest jove de 15 anys ha guanyat la 8a edició del concurs Spot-Sport.

DIMARTS 4 DE JUNY

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Esport km 0

CONVIDATS:

“El primer Bowl” – Documental

  • Jordi Bentanachs Sanz – Director
  • Txus Villanova Arnas – Realitzador
  • Miquel Àngel Navajas – Ajudant de realització i càmera
  • Francisco Gabás Criado – Protagonista
  • Àngels Borrell – Protagonista
  • Jose Manuel Roura – Protagonista

 

 “La Sagi” – Documental

  • Francecs Escribano – Codirector (Minoria Absoluta)
  • Josep Maria Farràs – Coproductor (FC Barcelona)
  • Anna Sahun – Actriu protagonista

 

  • LLOC: Casa Elizalde
  • HORA: 19.30 h
  • Sessió: Outdoor Sports

CONVIDATS:

“A Nordic Skater” – Documental

  • Paulius Neverbickas – Director i Productor

 

This is HERstory” – Documental

  • Ilina Arsova – Directora lituana

 

  • LLOC: Cinemes Can Castellet
  • HORA: 20.00 h
  • Sessió: Esport al Rescat!

 CONVIDATS:

DUNK” – Ficció

  • Sophie Martin – Directora francesa

 

DIMECRES 5 DE JUNY

  • LLOC: Auditori 1899 – FC Barcelona
  • HORA: 16.30 h
  • Sessió: Els Colors de l’Esport

CONVIDATS:

DEAD RUN” – Ficció

  •  Daishi Kato – Director japonés

 

“OUSMANE” Dembelé – Documental

  • Jesse Adang – Codirector francés

 

“BUSCANDO EL GREEN” – Documental

  • Josep Campos – Director mexicano

 

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Ganbaru

 

CONVIDATS:

DEAD RUN” – Ficció

  • Daishi Kato – Director japonés

 

STUD” – Ficció

  • Casiano R. Hamer – Director de EEUU

 

“MITAKA SUMO SCHOOL” – Documental

  • Ruben Ventura –  Director  de Barcelona
  • Mai Hosoi – Productora
  • Tomoko Hirasawa – montadora
  • Francesc Clèries – Sonidista

ALTRES MEMBRES DE L’EQUIP DE PRODUCCIÓ BARCELONA

  

  • LLOC: Museu i Centre Colet d’Estudis de l’Esport Dr. Melcior Colet
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: El Repte

CONVIDATS:

Acte conmemoratiu del 50 aniversari de la Federació ACELL

 

  • LLOC: Cinemes Can Castellet
  • HORA: 20.00 h
  • Sessió: Curts Non-Stop

CONVIDATS:

ADALAMADRINA” – Ficció

  • Carlota Oms Moreno – Directora de Barcelona

  

DIJOUS 6 DE JUNY 

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Passaport Esportiu

CONVIDATS:

 “Hamza” – Documental

  • Vidal Sabater – Director

 Taula Rodona amb la Sra. Maria Lluisa Gol Vice-presidenta del FCBQ, el Sr. Vidal Sabater tècnic del BQ Solidaris, el Sr. Hamza.

 

  • LLOC: Museu i Centre Colet d’Estudis de l’Esport Dr. Melcior Colet
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Crossing Beyond

CONVIDATS:

“Crossing Beyond” – Documental

Acte vinculat amb la candidatura de Barcelona Pirineus. Posible convidada, l’esportista Queralt Castellet.

 

  • LLOC: Auditori Sant Martí
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Sport Today

CONVIDATS:

“ELS SIS GRAUS DE LLIBERTAT” – Documental

  • Sergio Hernández Martín – Director de Barcelona

 

AMINE” – Ficció

  • Noha Choukrallah – Directora Belga

 

  • LLOC: Centre Cultural El Sortidor
  • HORA: 19.30 h
  • Sessió: En Femení

CONVIDATS:

FOOTSTEPS” – Documental

  • Claudia Kedney Bolduc – directora i productora de Quebec

 

¿ME VAS A GRITAR?” – Documental

  • Laura Guerrero – directora i productora de Barcelona

 

DIVENDRES 7 DE JUNY

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: Especial Tour de France

CONVIDATS:

“HOLY TOUR” – Documental

  • Valéry Rosier – Codirectors de França i Bèlgica

 

  • LLOC: Museu Olímpic i de l’Esport Joan Antoni Samaranch
  • HORA: 11.00 h
  • Sessió: Escolar

CONVIDATS:

“SERPENTINES” – Ficció

  • Alice Neuville – Directora francesa

 

  • LLOC: Filmoteca de Catalunya
  • HORA: 19.00 h
  • Sessió: The Power of Sport

CONVIDATS:

HIGHT PASSES” – Documental

  • Cosima Barzini – directora de UK

Taula rodona a càrrec de la Direcció General de cooperación per al desenvolupament de la Generalitat de Catalunya.